اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت دولتی

تنها مرکز تخصصی
مطالعات مدیریت دولتی در کشور

09101502239 – 09103434482

اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی و تأمین خواسته های استاد محترم راهنما شاید از نوشتن اولیه ی پایان نامه کاری دشوارتر باشد. این وظیفه را به اهل فن محول کنید.

با مشاورین این مرکز؛ فقط به دفاعی بی دغدغه فکر کنید

فرم درخواست موضوع پایان نامه

اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی

اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی به دانش و تجربه ای بالا نیاز دارد چراکه اصلاحات شامل ریزه کاریهایی بسیار تخصصی و حساس است.تمام دانشجویان رشته مدیریت دولتی احتمالا نام «پژوهشگاه مدیریت» را زیاد شنیده اند، موسسه ای کاملا فعال با شعب مختلف در کشور که بصورت تخصصی در زمینه نگارش و اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی فعالیت دارد. پایان نامه هایی که جهت تکمیل یا اصلاح به این موسسه ارجاع می شوند به گونه ای مورد بازبینی قرار می گیرند که دانشجوی عزیز در ارائه  خود حتما به هدف و مقصود می رسد و نظر استاد محترم راهنما تامین میگردد.

اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی به چه معناست

اصلاح پایان نامه مدیریت در عین حال که اقدامی جدا از فرایند پایان نامه نویسی نیست لیکن باید تفاوتهایی هم به لحاظ حوصله، مهارت فنی و دانشی که نیاز دارد قائل شد. وقتی صحبت از نوشتن پایان نامه می کنیم؛ ممکن است هرکسی با دانش یا تجربه ی اندک هم مدعی انجام آن باشد، اما وقتی از اصلاح پایان نامه سخن به میان بیاید؛ قطعا تنها کسانی که دارای تجارب ارزنده هستند قادر به انجام آن خواهند بود.
گاها اصلاحات زمانی مطرح می شود که دانشجو از انجام پایان نامه فارغ شده باشد و در مرحله پالایش و چکش کاری آن است که لازم است این اصلاحات از فصول ابتدایی آغاز و تافصل پنجم پیش ببرید.

چرایک پایان نامه نیاز به اصلاح دارد

هر پایان نامه ای ممکن است طبق نظر استاد راهنما نیاز به اصلاح داشته باشد در برخی مواقع نظرات اصلاحی استاد راهنما به معنی نقص یا ضعف پایان نامه نیست بلکه استاد راهنما ممکن است با دیدگاه خودش تغییراتی سلیقه ای مطرح کند بطوریکه شاید اگر استاد دیگری راهنمای شما می بود چنین نظراتی مطرح نمی شد.
صرف نظر از این موارد مطروحه، در بسیاری مواقع دانشجویان عزیز بدلیل کم تجربگی یا مهارت اندک؛ پایان نامه ای ارائه می کنند که ممکن است مملو از ایرادات فنی باشد و تکمیل و اصلاح آن اجتناب ناپذیر است اما متاسفانه در بسیاری مواقع نظرات اصلاحی استاد راهنما فراتر از تخصص دانشجو است و دانشجوی عزیز را به استیصال می رساند.
در واقع نظرات اصلاحی استاد راهنما همواره بخش لاینفکی از فرایند نگارش پایان نامه است  و باید با صبوری و حوصله با آنها مواجه شد
گاهی اوقات ممکن است اصلاحاتی که مطرح می شوند صرفا مربوط به خطاهای نگارشی و ویرایشی باشد و مسائل علمی مطرح نباشد، جهت پیشگیری از چنین خطاهایی بهتر است قبل از شروع نگارش پایان نامه؛ دستورالعمل نگارش پایان نامه را از سایت دانشگاه محل تحصیل دانلود کنید. بعنوان مثال؛ شیوه نامه نگارش پایان نامه مدیریت دانشگاه تهران را می توانید از اینجا دانلود کنید.

برای اصلاح پایان نامه مدیریت چه اقداماتی انجام می شود

همانطور که توضیح داده شد، اصلاحات پایان نامه معمولا توسط اساتید راهنما یا مشاور یا داور مطرح می گردد و چاره ای جز تمکین از آن نیست حتی اگر مطمئن باشیم که برخی از نکات اصلاحی بی مورد یا غیر ضروری هستند. اولین قدم برای آغاز اصلاح پایان نامه این است که درک کنیم استاد مربوطه دقیقا به دنبال چیست. بعبارت دیگر؛ در برخی مواقع کامنتهای اصلاحی بصورت کلی یا گنگ مطرح می شود بنابراین دانشجو باید درک کند که استاد دقیقا چه می خواهد.
در قدم بعدی، دانشجو وظیفه دارد تمام موارد اصلاحی را مو به مو به اجرا برساند تا جایی که نظر استاد مربوطه تامین شود.

نظرات اصلاحی فصول اول و دوم پایان نامه؛ اغلب بابت حذف، اضافه، مشکلات رفرنس دهی یا تکمیل یک مطلب می باشد و اگر کار دانشجو در این دو فصل خیلی ضعیف باشد؛ ممکن است با اصلاحات زیادی مواجه شود.

در فصل سوم، استاد راهنما ممکن است از روش تحقیق ایراد گرفته باشد و معتقد باشد متدولوژی که تعیین شده مطابق با نوع تحقیق نیست. همچنین ممکن است نسبت به جامعه آماری یا پرسشنامه یا … مواردی را مطرح کرده باشد.

ایراداتی که ممکن است در فصل چهارم مطرح شود، مربوط به یافته های تحقیق و صحت تجزیه و تحلیل داده ها باشد. تغییرات یا اصلاحاتی که در این فصل اعمال میشود قطعا بر روی فصل پنجم نیز تاثیر خواهد گذاشت.

فصل پنجم پایان نامه شامل نتیجه گیری و پیشنهادات است. ایرادات رایج در این فصل اغلب مربوط به جامع نبودن نتیجه گیری، مدون نبودن پیشنهادات، حجم کم مطالب و ایرادات نگارشی باشد.

اصلاح پایان نامه مدیریت فرایندی دقیق و گاها دشوار است که اگر در آن کوتاهی کنید ممکن است با واکنش تند استاد مواجه شوید پس اگر دنبال موسسه ای کاملا منظم، بابرنامه و دقیق هستید این امر مهم را به پژوهشگاه مدیریت محول کنید. پژوهشگاه مدیریت، دارای بیش از ده سال سابقه علمی و پژوهشی در کشور میباشد و هرآنچه برای ارائه یک پایان نامه بی نقص احتیاج دارید در این موسسه پوشش داده میشود. بخصوص در زمینه اصلاح پایان نامه مدیریت از بهترین اساتید بهره می برد و مدیریتی با برنامه دارد و پیشرفت شما را بطور منظم بررسی می کند.

حدود وظایف در قبال سفارش اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی چیست

وقتی یک پایان نامه جهت اصلاح یا تکمیل و تقویت مطالب به پژوهشگاه مدیریت ارجاع میشود، ما در چهارچوب اصلاحات مطرح شده، تا تایید نهایی استاد راهنما مسئول و پاسخگوی شما خواهیم بود.و حتی اگر خود دانشجو در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . پژوهشگاه مدیریت؛ اصلاحات پایان نامه را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار در چهارچوب وظایف خود، اقدامات لازم را بعمل می آورد.
تفاوت بسیار بزرگ پژوهشگاه مدیریت با سایر موسسات پژوهشی؛ مسئولیت پذیری آن است به این صورت که در پژوهشگاه مدیریت هدف اصلی موفقیت صفر تا صد دانشجو است.

هزینه اصلاح پایان نامه مدیریت دولتی

پر واضح است که تعیین هزینه اصلاح پایان نامه مدیریت به میزان اصلاحات و ضعف یا نقائص پایان نامه بستگی دارد. در طول سالها فعالیت پژوهشی بارها با پایان نامه هایی برخورد کرده ایم که استاد راهنما با یک کامنت به ظاهر ساده؛ کل محتوای پایان نامه را زیر سوال برده بطوریکه دانشجو مجبور به بازنویسی کامل پایان نامه گردیده است. در نقطه مقابل نیز ممکن است تعداد کامنتهای اصلاحی زیاد اما نوع اصلاحات درخواستی استاد راهنما سطحی و ساده باشد. بنابراین پیش از اظهار نظر در مورد هزینه اصلاح پایان نامه مدیریت؛ بهتر است کل کار مورد بررسی کارشناسان قرار بگیرد.

اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه

ممکن است یک دانشجو با نظارت مستقیم استاد راهنما در نگارش و تکمیل پایان نامه موفق بوده است لیکن در جلسه دفاع با نظرات اصلاحی هیئت داوران مواجه شده است. در چنین مواردی اگر اصلاحات اساسی و مهم باشد؛ نمره ای به دانشجو تعلق نمی گیرد و پذیرش پایان نامه منوط به انجام اصلاحات و بازنگی پایان نامه خواهد بود. اما اگر کلیات پایان نامه مورد تایید واقع شده باشد اما نواقصی یا خطاهایی هم وجود داشته باشد؛ نمره دفاع پایان نامه لحاظ می شود اما باز هم دانشجو موظف خواهد بود اصلاحات مورد نظر هیئت داوران را در پایان نامه  اعمال کند در حالت دوم می توان خوش بین بود که با تغییراتی مختصر پایان نامه مورد تایید واقع شود.

نظرات  کاربران

نظرات کاربران یا دانشجویانی که از خدمات این مرکز استفاده کرده اند؛ سرمایه ای گرانبها تلقی می شود که می تواند پله هایی برای ترقی و بهبود خدمات ما به دانشجویان باشد لذاتقاضا داریم چنانچه سابقه همکاری با این موسسه را داشته اید؛ ما را از نظرات ارزشمند خود بی بهره نگذارید.