انجام رساله دکتری مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت دولتی

تنها مرکز تخصصی
مطالعات مدیریت دولتی در کشور

09101502239 – 09103434482

رساله دکترای مدیریت دولتی مهمترین پروژه ای است که در طول تحصیل خود با آن مواجه هستید؛ انجام آنرا فقط به موسسات دارای صلاحیت محول کنید.

با مشاورین این مرکز؛ به سرعت و با موفقیت کامل از رساله تان دفاع کنید

فرم سفارش رساله دکتری

انجام رساله دکتری مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت از سال 1391 در زمینه مشاوره انجام رساله دکتری مدیریت دولتی فعالیت می کند. هدف این موسسه ضمن ارتقاء کمی و کیفی رساله های دکتری مدیریت دولتی، آموزش و توانمند سازی دانشجویان را نیز در بر می گیرد. رساله های جدید این موسسه بر مبنای نیاز سازمانهای دولتی و با موضوعاتی بسیار نوین و کاربردی تدوین می شود. این موسسه به عنوان اولین مرکز تخصصی مشاوره و انجام رساله دکتری مدیریت دولتی در سطح کشور شناخته می شود و موفق به ارائه خدمات تخصصی به طیف وسیعی از دانشجویان این رشته گردیده است.

اهمیت و حساسیت رساله دکتری

موفقیت در انجام رساله دکتری مدیریت دولتی مستلزم یک تفکر تحول گرا و دانش محور است، همانطور که می دانیم رساله دکتری بالاترین طرح پژوهشی در دانشگاههای کشور است بنابراین لازم است دانشجویان مقطع دکتری با ارائه یک کار قوی و کاملا علمی؛ شایستگی خودشان را برای کسب مدرک دکترا ثابت کنند.
برای دفاع موفقیت آمیز رساله دکتری، دانشجویان باید از سختی های پیش رویشان اطلاع داشته و فقط در صورت داشتن توانایی، دانش و فرصت کافی است که می توانند شخصا خودشان اقدام به نگارش رساله نمایند در غیر اینصورت بهتر است از مشاورین مجرب بهره مند شوند که در صورت تمایل؛ مشاورین پژوهشگاه مدیریت دولتی بهترین راهنمای شما خواهند بود.

تضمین کیفیت رساله

کلیه خدمات در پژوهشگاه مدیریت با  تضمین رضایت کامل دانشجو و استاد راهنما ارائه میگردد. این مرکز با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه وجود نهاد و از همان ابتدای فعالیت با رویکردی آموزشی و پژوهشی توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما در انجام رساله دکتری مدیریت دولتی، رساندن دانشجو به موفقیتی فراتر از مرزهای دانشگاهی است.
تضمین موسسه به استرداد وجه (در صورت نارضایتی) باعث شده است که درک بهتری از مشتریانمان داشته باشیم و ببینیم چه چیزی برای شما عزیزان مهمتر است و خدماتمان را به همان سو متمرکز کنیم. وقتی خدماتمان را ضمانت می‌کنیم، احساس غرور و افتخار به تمامی کارکنان دست می‌دهد چراکه احساس میکنیم خدماتی ارزشمند را به دانشجویان عزیز ارائه میدهیم.

قیمت رساله دکتری مدیریت دولتی و نحوه پرداخت

پژوهشگاه مدیریت ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات پژوهشی است. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین اساتید و محققین، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک موضوع بی نظیر، یک پروپوزال جامع و یک رساله تمام عیار و فاخر.
هزینه این کار بستگی به نیاز و خواسته شما دارد اگر انجام یک رساله منحصر به فرد مدیریت دولتی مد نظر شماست، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود و نگران هزینه نباشید.
در مورد نحوه براورد هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی می توانید به صفحه مزبور مراجعه کنید و یا با مشاورین و کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید.

مراحل انجام رساله

انجام رساله دکتری مدیریت دولتی مانند تمام طرحهای پژوهشی دیگر؛ با انتخاب موضوع شروع می شود. عنوان یا موضوع رساله دکتری بایستی حائز شرایطی باشد که می توانید برخی از این معیارها را در مطلبی که با هدف آشنایی بیشتر شما عزیزان نوشته شده است، اینجا مطالعه کنید.
بعد از تایید موضوع توسط استاد و استعلام تکراری نبودن آن از سامانه ایرانداک؛ بایستی نسبت به نگارش پروپوزال اقدام کنید. پروپوزال نیز تفاوتهای زیادی با انجام پروپوزال کارشناسی ارشد دارد چرا که در مقطع دکتری شما بایستی الگو یا مدلی را معرفی کنید که در مقطع ارشد نیاز به این کار نیست.
پس از تصویب پروپوزال، نوبت به پژوهش اصلی یا همان انجام فصلهای رساله دکتری است در رساله دکترا کار باید کاملا دقیق و با تمام جزئیات انجام شود بعنوان مثال؛ فصل دوم رساله به لحاظ پرداختن به مبانی نظری و پیشینه پژوهش از اهمیت بالایی برخوردار است و فصل چهارم نیز به لحاظ دستیابی به یافته های تحقیق و همچنین روشهای ترکیبی و پیچیده جهت تجزیه و تحلیل داده ها از اهمیت دو چندان برخوردار است.

حدود وظایف پژوهشگاه مدیریت

وظایف پژوهشگاه مدیریت در قبال دانشجویان دکترای مدیریت دولتی فقط به نگارش پروپوزال یا انجام رساله دکتری مدیریت دولتی محدود نمیشود بلکه ما با پشتیبانی کامل و آموزشهای لازم، تا جلسه دفاع و حتی بعد از آن در کنار شما عزیزان هستیم. این مرکز با بهره گیری از اساتید متخصص و با تجربه، علاوه بر نگارش و تدوین یک رساله علمی کامل؛ می کوشد با ارائه آموزش های تخصصی و ضروری موجب سربلندی دانشجویان عزیز شود. ما رهاندن شما از هرگونه دغدغه و چالش و کمک به موفقیت در کسب بالاترین نمره دفاع را در محدوده وظیفه خود می دانیم.

اصلاح رساله دکتری

در بسیاری از مواقع با دانشجویان عزیزی مواجه می شویم که شخصا نسبت به انجام رساله خود اقدام کرده اند لیکن با انبوهی از نکات اصلاحی از طرف استاد راهنما مواجه اند که تأمین نظرات استاد راهنما خارج از دانش یا حوصله ایشان است. در چنین موقعیتی، پژوهشگاه مدیریت با استفاده از دانش فنی، تجربه و مهارت محققین خود تمام موارد اصلاحی را مو به مو اعمال کرده و نسخه ای جدید از رساله ارائه می کند.  ما تخصص و تجربه را به هم می آمیزیم و از دست آورد آن در جهت پیشرفت سریع شما استفاده میکنیم.

بهترین موسسه انجام رساله دکتری مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت دولتی یکی از مراکز معتبر پژوهشی در سطح کشور است این مرکز که در سال 1391 تاسیس گردید به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز مشاوره پایان نامه و رساله دکتری است که با تاکید بر پشتیبانی تمام وقت در زمینه پایان نامه مدیریت دولتی بالاترین کیفیت را ارائه میدهد.
اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به پشتیبانی و آموزش، کادر اداری مسئول و پاسخگو، قیمت نسبتا مناسب و دسترسی تمام وق را می توان از جمله فاکتور هایی برشمرد که پژوهشگاه مدیریت دولتی را از دیگر موسسات متمایز می سازد. یکی دیگر از نقاط قوت و بسیار مهم این مرکز؛ تمرکز انحصاری بر روی رشته مدیریت دولتی و اجتناب از ورود به سایر رشته هاست

نظرات کاربران

نظرات کاربران و دانشجویان عزیزی که از خدمات این مرکز استفاده کرده اند همواره برای پژوهشگاه مدیریت دولتی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. نظرات عزیزان همواره ما را در ارائه خدماتی بهتر رهنمون بوده است بنابراین از دانشجویان عزیزی که به نوعی از اقدامات پژوهشی این مرکز استفاده کرده اند دعوت می شود نسبت به درج نظرات و تجارب خود اقدام کرده و ما را در بهبود عملکردمان یاری برسانید.