انجام پایان نامه مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت دولتی

تنها مرکز تخصصی
مطالعات مدیریت دولتی در کشور

09101502239 – 09103434482

نوشتن پایان نامه مدیریت دولتی، یکی از خدمات ویژه و تخصصی این پژوهشگاه می باشد، فرصت شما برای دفاع از پایان نامه محدود است پس آن را صرف موسسات بی اعتبار نکنید

با مشاورین این مرکز؛ به سرعت و با موفقیت کامل از پایان نامه تان دفاع کنید

فرم سفارش انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت دولتی یکی از تخصص های ویژه در «پژوهشگاه مدیریت دولتی» است که حدود یک دهه بصورت شبانه روزی در خدمت دانشجویان عزیز این رشته بوده ایم و در این مدت، افتخار ارائه خدماتی تخصصی به دانشجویان مدیریت دولتی را در سراسر کشور داشته ایم.  نگاهی ژرف و عمیق به مقوله پایان نامه های دانشگاهی و همچنین تمرکز ویژه بر یک رشته واحد، ما را از سایر موسسات متمایز کرده و امروز هر آنچه که برای یک دفاع بی نظیر و موفقیت آمیز لازم دارید را نزد ما خواهید یافت.  پژوهشگاه مدیریت دولتی سال ها در رتبه 1 خدمات تخصصی در رشته مدیریت دولتی بوده است تا شما عزیزان در چالشهای نگارش پایان نامه مدیریت دولتی همراه مطمئنی داشته باشید.

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی به ریزعوامل بسیار زیادی بستگی دارد به همین دلیل نمیشود یک الگو یا تعرفه ای ثابت برای این خدمات تعیین کرد و بهتر است در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید. اما نکته ای که برای ما بیش از هر چیزی حائز اهمیت است این است که در فرایند انجام پایان نامه مدیریت دولتی مهمترین سرمایه ای که صرف می کنید؛ وقت و زمان است. در این مرکز سعی برآن است که در کنار قیمت گذاری بسیار مناسب خدمات، به بحث مدیریت زمان توجهی ویژه شود تا فرایند دفاع از پایان نامه دانشجو تسریع شود. برای آگاهی از فاکتورها و عوامل تاثیرگذر در هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی؛ می توانید مقاله مزبور را مطالعه کنید.

تضمین و کیفیت پایان نامه ها

در این یک دهه فعالیت، اعتقاد ما بر آن بوده که هیچ تضمینی بالاتر از مسئولیت پذیری و پاسخگویی کادر اداری و مدیریت موسسه در قبال دانشجویان عزیز نیست. امروزه موسسات زیادی را می‌بینیم که صرفا به اعتبار چند پروژه معدود و به ظاهر موفق، ادعای  یک موسسه پژوهشی و قابل اعتماد میکنند اما متاسفانه در برخی اوقات درعمل شاهد اتفاقات دیگری هستیم.
ما در «پژوهشگاه مدیریت دولتی»  تمام خدمات مشاوره خود را به صورت رایگان ارائه  میکنیم و حتی اگر با ما همکاری نداشته باشید، خوشحال خواهیم شد که راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشیم تا هرچه زودتر مشکلات را پشت سر بگذارید و اگر انتخاب شما این مرکز باشد؛ تضمین و تعهد می دهیم کار پایان نامه تان را بصورت مستمر پیگیری کرده تا با نهایت کیفیت به سرانجام برسد. ما انجام پایان نامه مدیریت دولتی را با بالاترین استانداردها تضمین می کنیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما هستیم

تضمین بازگشت وجه

مراحل انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی  مانند بسیاری از پژوهشهای دانشگاهی؛ شامل یک فرایند علمی است که از نقطه ای آغاز می گردد، با سلسله ای از اقدامات تخصصی ادامه می یابد و با نتیجه گیری دقیق و علمی خاتمه می یابد. در ادامه به بررسی برخی از این مراحل می پردازیم:

انتخاب موضوع

نقطه آغاز یک پایان نامه مدیریت دولتی؛ انتخاب موضوعی مناسب و علمی است شاید بهتر باشد بگوییم همه چیز از انتخاب یک موضوع ناب و مناسب شروع می شود. مهمترین مرحله مقدماتی برای یک شروع قوی است در این رابطه بیشتر بخوانید…

نوشتن پروپوزال

بعد از تایید  موضوع، نوبت نگارش پروپوزال است. نگارش پروپوزال مدیریت دولتی یک کار تخصصی است که حتما باید طبق اصول و استانداردهای تعریف شده؛ انجام شود تا به مرحله تصویب برسد. ما تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم و اهمیتی ویژه برای آن قائلیم. بیشتر بخوانید…

فصول پایان نامه مدیریت دولتی

نوشتن پایان نامه مدیریت دولتی مانند سایر رشته های دانشگاهی اغلب دارای 5 فصل است که هر فصل ساختاری ویژه و استانداردی دارد و بایستی دقیقا مطابق با چهارچوب استاندارد نوشته شود. فصل اول و دوم پایان نامه شامل تعاریف کلی، تبیین مساله، پیشینه تحقیق، مبانی نظری و طراحی الگو و مدل است. فصل سوم شامل متدلوژی و روش شناسی بوده و فصل چهارم مشتمل بر یافته های آماری تحقیق می باشد که بایستی با نرم افزارهای تخصصی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. در فصل پنجم هم به نتیجه گیری و پیشنهادات دقیق می پردازیم.

حدود وظایف و تعهدات پژوهشکده مدیریت دولتی

اگر دانشجویی مایل باشد وظیفه نگارش پایان نامه اش را به این مرکز محول کند؛ ما از صفر تا صد پایان نامه را برعهده گرفته و با کیفیتی بینظیر و طی چند مرحله تحویل دهیم.
در پژوهشکده مدیریت دولتی ابتدا برای هر دانشجو یک محقق مجرب و با حوصله تعیین می گردد که مسئولیت صفر تا صد پایان نامه را برعهده بگیرد پس مهم نیست پایان نامه شما در چه مرحله ای است، در هر موقعیتی که قراردارید با «پژوهشکده مدیریت دولتی» همراه شوید. حتی اگر بخشی از کار را خودتان انجام داده اید؛ می توانید ادامه آن را به محققین مجرب ما محول کنید و اگر در فاز صفر هستید، با پژوهشگاه مدیریت دولتی؛ شروعی قوی و مطلوب خواهید داشت.
در این مرکز زمان و پول شما محفوظ خواهد بود، وقت شما ارزشمند است و ما این اطمینان را به شما می دهیم  که خیلی سریع به نتیجه دلخواه خواهید رسید.
در تمام مراحل انجام پایان نامه مدیریت دولتی از موضوع گرفته تا پروپوزال و تک تک فصول پایان نامه، چنانچه استاد محترم راهنما نسبت به کار ارائه شده نظرات اصلاحی داشته باشند؛ انجام تمامی اصلاحات برعهده محققین این موسسه می باشد و از این بابت هیچ هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد. پس از اتمام پایان نامه؛ فایل نهایی باید در سامانه همانندجویی بارگزاری و درصد تشابه آن با کارهای دانشجویان دیگر سنجیده شود.

اصلاح پایان نامه

بدون تردید نوشتن پایان نامه مدیریت دولتی جزو اقداماتی است که دانش و مهارت زیادی می طلبد و از همین رو شاید دانشجویی که تجربه کمی در این زمینه داشته باشد؛ موفقیت چندانی در انجام یک کار کامل و بی نقص نداشته باشد.
در بسیاری مواقع دانشجویانی که خودشان به تنهایی نسبت به نوشتن پایان نامه شان اقدام می کنند و یا آنرا به اشخاص فاقد صلاحیت و کم تجربه محول می کنند؛ در نهایت  از طرف استاد راهنما با انبوهی از ایرادات شکلی و ماهوی مواجه می شوند که حل آن خارج از توان دانشجو است.
توصیه اکید ما همواره این است که دانشجویان عزیز انجام پایان نامه شان را بهتر است از ابتدا با یک موسسه دارای صلاحیت و پشتوانه علمی پیش ببرند تا با معضلات ناخواسته مواجه نشوند اما اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، اصلا نگران نباشید. پایان نامه شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد؛ توسط محققین ما به بهترین شکل ممکن تکمیل و اصلاح می گردد و چنانچه نیاز به بازنویسی داشته باشید این کار با کیفیتی مطلوب انجام می شود. بیشتر بخوانید…

تعداد صفحات و ساختار پایان نامه

بطور متوسط پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد بین 80 الی 120 صفحه هستند پایان نامه رشته مدیریت دولتی نیز از این قاعده مستثنی نیست البته ممکن است برای برخی از موضوعات نیازباشد به جزئیات بیشتری پرداخته شود بنابراین با یک پروژه حجیم تر مواجه خواهیم بود و در نقطه مقابل برای بعضی از موضوعات نیز ممکن است با تعداد صفحات کمتری حق مطلب ادا شود.
خوشبختانه در دانشگاههای معتبر تعداد صفحات پایان نامه خیلی مورد توجه قرار نمیگیرد بلکه کیفیت و سطح علمی آن رکن اصلی ارزیابی است. نگارش و تدوین پایان نامه مدیریت دولتی معمولا در 5 فصل صورت می گیرد که هر فصل نیز چهارچوب خاص خود را دارد.

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت دولتی

 افتخار می کنیم که به اعتقاد بسیاری از دانشجویان رشته مدیریت دولتی «پژوهشگاه مدیریت دولتی» بهترین موسسه برای مشاوره، آموزش و انجام پایان نامه است. دلیل این موفقیت این است که محققین و پژوهشگران ما درک کاملی از نحوه نگارش پایان نامه مدیریت دولتی دارند ما میدانیم اساتید محترم راهنما دقیقاً چه کاری از شما می خواهند تا پایان نامه شما به مرحله تایید و دفاع برسد. پس اگر در زمینه نوشتن پایان نامه تان به کمک نیاز دارید، همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی تهران

نظرات کاربران

برای ما رضایت دانشجویان عزیزی که از خدمات «پژوهشگاه مدیریت دولتی» استفاده کرده اند، ارزشی دارد که با هیچ مبلغ و اعتباری نمی‌توان ان را مبادله کرد. در ادامه می توانید نظرات کاربرانی که از خدمات پژوهشگاه مدیریت دولتی استفاده کرده اند را بخوانید. همچنین اگر شما نیز قبلا از این مرکز خدماتی را دریافت کرده اید؛ لطفا نظراتتان را با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.

درباره پژوهشکده مدیریت

مرکزی تخصصی برای دانشجویان مدیریت دولتی

بیش از یک دهه از فعالیت پژوهشگاه مدیریت دولتی  می گذرد و حوزه تخصصی این مرکز ارائه خدمات پژوهشی به دانشجویان رشته مدیریت دولتی است. پژوهشگاه مدیریت دولتی مجموعه کاملی از خدمات آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی است تا نیازهای شما را در تمام مراحل انجام پایان نامه تان مرتفع کند.

سفارش انجام پایان نامه مدیریت دولتی

دانشجویان عزیزی که مایل هستند برای پروژه خود اقدامات لازم را انجام دهند به راحتی می توانند از خدمات مشاوره موسسه استفاده کرده و سفارش خودشان را به ثبت برسانند. همچنین می توانید با ثبت فرم زیر؛ درخواست خودتان را تکمیل و ارسال کنید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن برای هماهنگی با شما تماس می گیرند.