نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت دولتی

تنها مرکز تخصصی
مطالعات مدیریت دولتی در کشور

09101502239 – 09103434482

انجام پروپوزال مدیریت دولتی، یکی از خدمات اولیه و در عین حال تخصصی این مجموعه است، ما نگارش دقیق و تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم

با مشاورین این مرکز؛ دغدغه و نگرانیها را از دایره توجه تان دور کنید

فرم سفارش انجام پروپوزال

انجام پروپوزال مدیریت دولتی

نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی بدلیل اهمیت و حساسیتی که دارد؛ به مرحله تصویب رساندن آن همواره برای دانشجویان عزیز این رشته با چالشهایی همراه بوده است. بسیاری از دانشجویان رشته مدیریت دولتی بدلیل وجود مشغله های مختلف و فرصت اندک، در انجام پروپوزال و تصویب آن با مشکل مواجه می شوند. از طرفی عدم آگاهی عزیزان باعث شده تا تامین رضایت استاد راهنما  خود به چالشی بزرگ بدل شود. پژوهشگاه مدیریت دولتی یک مرکز تخصصی در امر نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی است و با اتکاء به تجربه محققین ممتاز خود؛ در کوتاهترین زمان ممکن پروپوزال شما را به مرحله تصویب می رساند.

تضمین و کیفیت پروپوزال

اکنون زمان آن رسیده باشد که با ارائه یک پروپوزال اصولی و باکیفیت؛ اولین قدم را جهت نوشتن پایان نامه تان را آغاز کنید اما چرا از مواجهه با این مساله نگران هستید؟ توجه داشته باشید که انجام پروپوزال یک فرایندی است که بر تسریع جریان پایان نامه شما تاثیر می گذارد پس زمان را با تعلل از دست ندهید.
وجود یک موسسه مجرب و دلسوز در کنارتان می تواند کمک بزرگی باشد که با اطمینان کامل با چالش پروپوزال مواجه شوید. نوشتن یک پروپوزال کاملا حرفه‌ای برای محققین «پژوهشگاه مدیریت دولتی» یک مساله کوچک و جزئی به حساب می آید دلیل آن هم تجارب بسیار زیاد و ارزنده این مجموعه در قبول پروژه های متعدد بوده  است، پس دیگر نگران نباشید و از همین امروز کار خودتان را شروع کنید.
اطمینان ما از کیفیت و سرعت خدمات در حدی است که تصویب فوری و قطعی پروپوزال را تضمین می کنیم و در غیر اینصورت استرداد کامل وجه (در صورت عدم رضایت) را متعهد می شویم.

هزینه نوشتن پروپوزال و شرایط پرداخت

هزینه نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی بالطبع به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان مانند یک کالا یا محصول آنرا قیمت گذاری کرد لیکن خرسندیم از اینکه می توانیم با استفاده از تجربه و مهارت، هزینه پروپوزال را برای دانشجویان عزیز تا حد زیادی کاهش دهیم.
اما چگونه در پژوهشگاه مدیریت دولتی «هزینه انجام پروپوزال مدیریت دولتی» بسیار ارزان و مناسب تمام می شود؟ دلیل این مساله فقط «تجربه و مهارت» است کثرت پروژه هایی که توسط محققین این مجموعه  انجام شده است؛ سبب شده است نگارش یک پروپوزال علمی و فاخر دیگر یک چالش زمان بر و هزینه بر نباشد.
ضمنا دانشجویان عزیز می توانند پس از توافق، هزینه انجام پروپوزال مدیریت دولتی را (هر عددی که تعیین می گردد) در دو مرحله بپردازند بخشی از مبلغ در هنگام شروع و بخش دیگر هنگام تکمیل و دریافت.
از شما دعوت می کنیم جهت اطلاع دقیق از قیمت نگارش پروپوزال ، با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستیم.

اجزاء پروپوزال مدیریت دولتی

پروپوزال مدیریت دولتی نیز مانند سایر رشته های دانشگاهی از مولفه های از پیش تعیین شده ای پیروی می کند که دانشجویان عزیز باید حتما مطابق با سرفصلهای استاندارد کار را تدوین کنند.
اولین قدم برای نوشتن پروپوزال،  «انتخاب موضوع پروپوزال» است. عنوان پروپوزال مدیریت دولتی باید حائز شرایطی باشد که جهت آشنایی بیشتر بد نیست مقاله مزبور را نیز مطالعه کنید.
بعد از انتخاب موضوع میتوانیم ایده های خودمان را در قالب «بیان مساله» و «اهمیت و ضرورت تحقیق» به رشته تحریر درآورده و در پروپوزال قید کنیم. در ادامه با نگارش «سوالات تحقیق»، «فرضیات»، «اهداف»، «روش تحقیق» و «پیشینه تحقیق» به یک جمع بندی کامل در پروپوزال می رسیم. در خاتمه نیز با معرفی فهرستی از منابع می توانیم پروپوزال را نهایی کنیم.
پروپوزال مدیریت دولتی سرفصلهای دیگری هم دارد مانند «نوآوری» یا «مدل» و … که با توجه به موضوعی که انتخاب کرده ایم به هرکدام از این سرفصلها به نحوی شایسته پرداخته خواهد شد.

تعداد پروپوزالهایی که در این مرکز انجام شده است

0پروپوزال

سفارشهای در دست اقدام

0سفارش

ظرفیت باقی مانده برای قبول سفارش

0ظرفیت خالی

حدود وظایف و تعهدات پژوهشکده مدیریت دولتی در قبال پروپوزال

چنانچه مایل باشید پروپوزال شما در پژوهشگاه مدیریت دولتی نوشته شود؛ ما تا تصویب نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم و هیچ قید و شرطی نیز برای خدمات قائل نیستیم.
توجه داشته باشید که مقوله زمان برای نوشتن دقیق و تصویب پروپوزال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چراکه تصویب پروپوزال جزو پیش نیازهای اغاز پروژه پایان نامه است و امکان شروع فصلهای پایان نامه را پیش از تصویب پروپوزال نخواهید داشت. همچنین مطابق با ضوابط اغلب دانشگاههای کشور، باید بین چهار تا شش ماه از تاریخ تصویب پروپوزال بگذرد تا دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه اش را داشته باشد پس هرچقدر تصویب پروپوزال به تاخیر بیافتد؛ به تبع آن دفاع شما نیز با تاخیر مواجه خواهد شد. ما نگارش، پشتیبانی و تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم.

اصلاح و تکمیل پروپوزال

اگر پروپوزال شما در پژوهشگاه مدیریت دولتی انجام شده باشد، مسئولیت صفر تا صد آن بر عهده محققین این مجموعه است و چنانچه استاد محترم راهنما نسبت به کار نظرات اصلاحی مطرح کنند؛ اصلاح آن جزو وظایف تعریف شده محققین است. اما گاهی اوقات دانشجویان خودشان شخصا نسبت به نگارش پروپوزال اقدام می کنند و متاسفانه بدلایل ضعف در نگارش یا نقائص دیگر موفق به تصویب آن نمیشوند و مایل هستند وظیفه اصلاح و تکمیل پروپوزال را به این موسسه محول کنند تا با هزینه ای مناسب یک کار اصولی و استاندارد دریافت نمایند. پس اصلاح پروپوزال این عزیزان نیز میتواند به محققین این مجموعه محول شود.
تردیدی نیست که نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی از جمله حساسترین مسائل پیش روی دانشجویان عزیز است. و نوشتن آن توسط یک مجموعه ای که فاقد صلاحیت است یا سپردن آن به دست محققین کم تجربه،  می تواند باعث هدر رفت زمان شده و حتی ممکن است مراحل تصویب آن را پیچیده‌ نماید.

اقدامات لازم قبل از تصویب پروپوزال

یکی از اقدامات ضروری بعد از نگارش پروپوزال و پیش از تصویب آن، مساله همانند جویی است. در بسیاری از دانشگاههای کشور قانونی وجود دارد که طی آن دانشجو می بایستی پروپوزال خود را در سامانه همانندجویی بارگزاری کرده و درصد تشابه آن را با کارهایی که توسط دانشجویان دیگر انجام شده است بسنجد. حد استاندارد این تشابه 30% است و اگر یک پروپوزال بیش از این مقدار با پروپوزالهای دیگر تشابه داشته باشد، فاقد شرایط تصویب است. ممکن است دانشجویان از این مساله غافل باشند ولی باید توجه کافی به آن داشته باشید.

اقدامات لازم بعد از تصویب پروپوزال

بعد از تکمیل و تصویب پروپوزال مدیریت دولتی، دانشجو اجازه خواهد داشت تا بر روی فصول پایان نامه خود کار کند. همانطور که پیشتر اعلام شد؛ از تاریخ تصویب پروپوزال باید شش ماه بگذرد تا شما اجازه دفاع از پایان نامه را کسب نمایید. بهتر از پیش از شروع فصلهای پایان نامه، متن پروپوزال را در ایرانداک با نام خودتان به ثبت برسانید تا بعدها با مشکلات احتمالی مواجه نشوید.

آشنایی با فارغ التحصیلان دانشگاه تهران

نکاتی درباره نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی

ناگفته پیداست که نوشتن پروپوزال دروازه ای برای ورود به مراحل پایان نامه است پس در انجام آن باید نهایت دقت و وسواس را به خرج داد. پروپوزالی که نوشته می شود می بایستی زیربنا ومبنای انجام پایان نامه مدیریت دولتی قرار بگیرد پس هر نوآوری یا اهدافی را که در پروپوزال تبیین می کنید؛ بایستی در پایان نامه به آن دست یابید. از این منظر نوشتن پروپوزال از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که پایان نامه شما نمی تواند از چهارچوبی که در پروپوزال تعیین شده است عدول کند.

پژوهشگاه مدیریت دولتی پشتیبان شماست

دیگر نگران تصویب پروپوزال‌تان نباشید

فقط یک لبخند زیبا به تمام مشکلات و چالشهای پیش روی تان بزنید، بگذارید تا بفهمند که یک موسسه کاربلد و دلسوز از شما پشتیبانی می کند.

سفارش انجام پروپوزال مدیریت دولتی

برای سفارش انجام پروپوزال مدیریت دولتی در این مجموعه هیچ بروکراسی خاصی ندارد و عزیزان با کمترین هزینه و بدون هیچگونه استرس و نگرانی خاصی می توانند پروپوزال خود را به یک محقق مجرب و کارکشته محول کنند. برای اینکار می توانید فرم ابتدای همین صفحه را تکمیل و ارسال کنید یا اینکه همین حالا با کارشناسان شیفت تماس بگیرید. همچنین کارشناسان مجموعه از طریق واتس آپ بصورت تمام وقت و آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند.

پژوهشگاه مدیریت دولتی

همانطور بارها تاکید شده است؛ نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی نیازمند مطالعه و تمرکز فراوانی است که شاید از عهده برخی از دانشجویان عزیز این رشته خارج باشد. حال فرض کنید پیگیری‌ها و امور پراسترس این مقطع را به یک مجموعه متخصص و با تجربه محول کنید. آنچه رخ خواهد داد شگفت انگیز است. شما با یک کادر پژوهشی کاربلد و همچنین پشتیبانی قوی دیگر لازم نیست تمام اقدامات لازم برای نوشتن پروپوزال را خودتان بر عهده بگیرید. با محققین با تجربه بی تردید کیفیت پروژه تان تضمین خواهد بود و بدیهی است که شاهد پیشرفت فوق العاده‌ای در پایان نامه تان نیز خواهید بود چراکه پروپوزال از پایان نامه جدا نیست.

نظرات کاربران

ما اعتقاد داریم که اعتماد جامعه بزرگ دانشجویان ، ارزشمندترین سرمایه ماست و تمام تلاشمان در سالهای فعالیت همواره این بوده است که رضایت دانشجویان عزیز را حفظ کنیم. امروز اعتماد به پژوهشگاه مدیریت دولتی بسیار راحت‌تر است زیرا نظرات دانشجویان عزیزی که پیشتر با این مجموعه کار کرده اند نشان دهنده روند اصولی و علمی کارها در آن مجموعه است. با هم به مشاهده برخی از نظرات می پردازیم: