هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت دولتی

تنها مرکز تخصصی
مطالعات مدیریت دولتی در کشور

09101502239 – 09103434482

با تخصیص یک بودجه مناسب و به صرفه؛ نگارش پایان نامه تان را به گروهی از متخصص ترین محققین کشوری محول کنید و به سادگی دفاع کنید

با مشاورین این مرکز؛ به سرعت و با موفقیت کامل از پایان نامه تان دفاع کنید

فرم سفارش انجام پایان نامه

هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی

قبل از اینکه وارد مبحث قیمت انجام پایان نامه مدیریت دولتی بشویم ابتدا باید به طور کامل درباره این که چه عواملی میتواند بر تعیین هزینه پروژه تاثیر بگذارد اطلاعاتی داشته باشیم.
در این صفحه عوامل تاثیرگذار بر هزینه انجام پایان نامه به طور کامل تشریح می شود، و شما متوجه این موضوع خواهید شد که برای تهیه یک پایان نامه با کیفیت و علمی چه پارامترهایی لازم است. واقعیت این است که قیمت ثابتی برای انجام یک پایان نامه مدیریت دولتی وجود ندارد و هر موضوع و پروژه  ای، قیمت اختصاصی خود را دارد. اما اگر بایک موسسه معتبر و دلسوز کار کنید مطمئن خواهید بود هزینه ای که به شما اعلام می شود اولا کاملا منصفانه و منطقی است و ثانیا هزینه ای که پرداخت می کنید به هیچ وجه صرف ناکارآمدی سیستم نخواهد شد بلکه تمام و کمال صرف طرح پژوهشی شما می شود.

شرایط پرداخت هزینه ها

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی بصورت اقساطی است. در واقع پس از آنکه قیمت نهایی توسط کارشناسان موسسه تعیین گردید؛ دانشجوی محترم می تواند مبلغ مزبور را بصورت اقساطی و همزمان با پیشرفت مراحل مختلف پروژه اش بپردازید.
به این صورت که پس از حصول توافقات اولیه بین دانشجو و موسسه؛  با واریز حدود 10 درصد از مبلغ کل توافق، تمام اقدامات لازم برای شروع نگارش پایان نامه با تمام توان آغاز می شود و 90% بقیه مبلغ توافق نیز طی 8 قسط به حساب موسسه واریز میگردد.
در پژوهشگاه مدیریت علاوه بر آنکه قیمت پروژه ها بسیار منصفانه و مناسب تعیین میگردد؛ شرایط پرداخت نیز به گونه ای طراحی شده است که هم فشار اقتصادی به دانشجویان عزیز تحمیل نشود و هم اینکه از بروز نگرانی و استرس جلوگیری شود.
برای سفارش انجام پایان نامه می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید؛ یا اینکه همین حالا با مشاورین پژوهشگاه تماس بگیرید و یا در واتس آپ پیام بگذارید.

ضمانت پرداخت وجه و حسن انجام کار

تمام مبالغی که دانشجو بعنوان بخشی از هزینه انجام پایان نامه مدیریت پرداخت می کند به حساب موسسه است و نه محقق. موسسه نیز ضامن انجام صحیح و دقیق مراحل پایان نامه است و تا زمانی که یک کار حرفه ای و کامل به دانشجو تحویل داده نشود، با محقق مربوطه تسویه نهایی صورت نمیپذیرد
بنابراین هیچ نگرانی از باب ارائه یک کار کامل و همچنین مسئولیت پذیری پروژه توسط محقق وجود ندارد.
البته برای دانشجویانی که قبلا با پژوهشگاه مدیریت کار کرده اند؛ سوابق این مرکز گویای همه چیز هست لیکن مطرح کردن این مسائل برای عزیزانی است که برای اولین بار قصد آغاز همکاری با این موسسه را دارند تا اطمینان کافی داشته باشند که ما حافظ منافع شان هستیم و تا جلسه دفاع از آنها پشتیبانی می کنیم

هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی شامل چه خدماتی است

هزینه ای که دانشجویان عزیز بابت انجام پایان نامه مدیریت دولتی پرداخت می کنند در حالت عادی شامل صفر تا صد مراحل پایان نامه است که مشتمل بر انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، نگارش فصلهای پایان نامه، انجام تحلیلهای آماری و نرم افزاری، انجام تمامی نظراتی اصلاحی استاد راهنما و پشتیبانی و بیان نکات آموزشی است.
دانشجویان عزیزی که بخشی از پایان نامه را شخصا انجام داده یا توسط موسسات دیگری به انجام رسانده اند؛ طبیعتا هزینه ادامه کار را پرداخت خواهند کرد. بعبارت دیگر؛ هر دانشجویی می تواند در صورت تمایل فقط بخشی از پروژه را به محققین پژوهشگاه مدیریت محول نماید.

بهترین مرکز نگارش پایان نامه مدیریت دولتی

پژوهشگاه مدیریت شامل تیم هایی کاربلد و متشکل از افراد متخصص و با تجربه ای هستند که دست به دست یکدیگر داده و خدماتی حرفه ای و در خور تحسین را در اختیار دانشجویان عزیز رشته مدیریت دولتی قرار می دهند. محققین این مجموعه با تلاشی ستودنی زحمت پژوهش، ترجمه، یادداشت برداری، تدوین و آموزش صفر تا صد پایان نامه را به به دوش کشیده و فایل نهایی را در عین برخورداری از کیفیتی چشمگیر در اختیار عزیزان دانشجو قرار می دهند.
به اعتقاد اغلب دانشجویان عزیز رشته مدیریت دولتی، این پژوهشگاه رتبه یک در ارائه خدمات تخصصی را در بین موسسات پژوهشی برخوردار است که این خود مسئولیت ما را در قبال دانشجویان عزیز دو چندان می کند.

چگونگی کاهش هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی

دانشجویانی که در پرداخت هزینه انجام پایان نامه مدیریت دولتی مشکل دارند می توانند با راهکارهایی؛ نسبت به تقلیل و کاهش هزینه ها اقدام نمایند. این اقدامات عمدتا شامل برعهده گرفتن بخشهای از پایان نامه است که به تخصص و مهارت کمتری نیاز دارد و دانشجویان عزیز شاید بتوانند خودشان نسبت به نگارش آن اقدام کنند. بعنوان مثال فصل دوم پایان نامه که بیشتر شامل پیشینه تحقیق و مبانی نظری است، شاید از عهده دانشجویان عزیزی که حتی فاقد تجربه هستند نیز بربیاید بنابراین می توانید با مشورت گرفتن از کارشناسان موسسه و تقسیم وظایف نسبت به کاهش هزینه های انجام پایان نامه خود اقدام نمایید.
به این نکته توجه داشته باشید که تمام مقالات و منابعی که در پایان نامه مورد استفاده قرار می گیرد بایستی از نشریات معتبر و بین المللی مانند امرالد یا مجله الزویر و… باشد که از زبان اصلی به فارسی ترجمه شود.

شروعی قوی، پایانی موفقیت آمیز

برای یک شروع جدید؛ نیاز به یک روز جدید ندارید بلکه نیاز به یک طرز فکر جدید دارید. برای نگارش پایان نامه تان از همین امروز اقدام کنید، مطمئن باشید هرچیزی که برای موفقیت شما نیاز است؛ در «پژوهشگاه مدیریت» پیش بینی شده است

مشاورین دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

هزینه نوشتن پروپوزال

هزینه نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی نیز قیمت ثابت  و تعریف شده ای ندارد. اساسا برای کارهای پژوهشی نمی توان یک قیمت ثابت بصورت تعرفه تعیین کرد و قیمت گذاری پروژه ها بهتر است که با گفتگو و تبادل نظر صورت پذیرد لیکن دانشجویان عزیز قادر خواهند بود هزینه انجام پروپوزال مدیریت دولتی را پس از حصول توافق در دو یا سه قسط بپردازند.
هزینه انجام پروپوزال مدیریت دولتی زمانی مطرح می شود که دانشجو فعلا فقط و فقط قصد برون سپاری پروپوزال را دارد و در مورد کل پایان نامه تصمیمی نگرفته است. در چنین حالتی با توجه به نوع کار و شرایط موجود یک قیمت کلی فقط برای پروپوزال تعیین می گردد و بخشهای دیگر پایان نامه مد نظر قرار نمیگیرد.

هزینه اصلاح پایان نامه های ناقص

برای پایان نامه هایی که کل پروژه در این مرکز به انجام رسیده است؛ همانطور که پیشتر هم ذکر شد هزینه ای بابت امور اصلاحات دریافت نخواهد شد و این خدمات جزو خدمات رایگان موسسه است اما دانشجویانی که خودشان شخصا نسبت به نگارش پایان نامه اقدام کرده اند و یا  اینکه پایان نامه آنها در موسسات دیگری به انجام رسیده است و برای اصلاح پایان نامه به پژوهشگاه مدیریت مراجعه می کنند؛ می باسیستی مبلغی را بابت انجام اصلاحات آن بپردازند.
طبیعی است که هزینه انجام اصلاحات یک پایان نامه به نوع و حجم اصلاحاتی که توسط استاد راهنما مطرح شده است بستگی دارد و پیش از صحبت در مورد هزینه؛ باید کار مورد بررسی قرار بگیرد. در این رابطه می توانید مقاله «اصلاح پایان نامه مدیریت» را مطالعه کنید و یا با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

هزینه انجام رساله دکتری مدیریت دولتی

رساله دکتری مدریت کامل ترین طرح پژوهشی است که یک دانشجو در طول تحصیل خود در مقاطع تحصیلات تکمیل موظف به انجام و ارائه آن است و طبیعتا نیاز به مطالعاتی جامع و کامل دارد بطوری که خروجی کار بتواند مرزهای دانش را توسعه دهد.
هزینه نهایی انجام رساله دکتری مدیریت دولتی به عوامل بسیاری وابسته است. براورد تعیین قیمت این پروژه ممکن است در هر موسسه با موسسه دیگر تفاوتهایی وجود داشته باشد و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای و حتی چند روزه ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود. به بیان دیگر قیمت انجام رساله دکتری مدیریت دولتی به این شکل که هزینه ای از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی جوانب مختلف پروژه شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای پروژه یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن موسسه شک کرد.
توصیه می کنیم جهت آگاهی از نحوه براورد هزینه انجام رساله دکتری مدیریت همین حالا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات دانشجویان عزیز همواره یکی از ارکان موفقیت ما بوده است و این نظرات همچون گنجینه ای ارزشمند تلقی می گردد. از دانشجویان عزیزی که سابقه همکاری با این مرکز را دارند دعوت می شود نظرات خود را با ما و سایر دانشجویان عزیز به اشتراک بگذارند